był/a
Manager w klinice Allmedica
jest
Manager Zespołu Decathlon Nowy Targ

Cześć,

Mam na imię Paulina, mam 30 lat i pochodzę z malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Piwniczna Zdrój – tak to tutaj wypływa woda mineralna Piwniczanka. Piękne krajobrazy, malownicze szlaki turystyczne towarzyszyły mi od dziecka. Razem z mamą i rodzeństwem przemierzyliśmy Beskid Sądecki wzdłuż i wszerz często wychodząc już poza granice Sądecczyzny. Tak też zaczęła się moja przygoda z pieszymi wędrówkami i górami, która trwa do dnia dzisiejszego. Nie wyobrażam sobie weekendu gdzie indziej jak w Tatrach, Pieninach czy Gorcach.

Od ponad 12 lat mieszkam w Nowym Targu, w miejscu dzięki któremu jest to możliwe. Góry to jednak nie wszystko. 12 lat grałam w siatkówkę na pozycji libero i na wystawie (160 cm wzrostu zobowiązuje). Niestety jak to czasami bywa w sporcie pojawiły sie kontuzje. Przyszła pora i na mnie. Zaczęło się od bólu kolana a później barku i powolnym odpuszczaniu treningów. Szukając dodatkowego zajęcia zatrudniłam się w klubie sportowym który specjalizował się w treningu Crossfit i zakochałam się w tym sporcie.

Od prawie 5 lat trenuje średnio 5 razy w tygodniu. Problemy z kolanem jak i barkiem magicznie zniknęły. Nie umiem wyjaśnić dlaczego crossfit, ciężary, to “żelastwo’ daje mi taką frajdę ale chyba tam po prostu odpoczywam. Od roku zaczęłam zgłębiać techniki clean’a&jerk’a oraz snatch’a. Jeśli ktoś z Was jest niecierpliwy i chciałby nad tym popracować polecam dwubój lub trójbój. Uczy spokoju, cierpliwości, pokory i tego że małymi krokami dojdziesz do zamierzonego celu.

Do Decathlon i ekipy Romka przyszłam przed chwilą i coś mi mówi, że zostanę na dłużej.

Paulina Nazar – Manager Zespołu Decathlon Nowy Targ

Paulina ! 

Witam w zespole Decathlon, cieszę się na współpracę z Tobą. Twoja pasja do sportu, znajomość lokalnego rynku niewątpliwie będzie dla nas Ceperów pomocne w podbijaniu serc lokalnej społeczności. 

Romek Czapski – Lider Decathlon Nowy Targ 

@

DODAJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*