Dział Handlowy - Supply Team Poland
był/a
Retail Supplier Bikes & Racket Sports / National Sport Leader Badminton
jest
Offer & Supply Leader Badminton - Booster Singapur (Azja Południowo-Wschodnia)
Cześć!
 
Jestem Paweł i mam 27lat, a w Decathlon od… prawie 8,5 roku. Decathlon to firma na całe życie, w moim przypadku na pewno również od początku “dorosłego życia”.
 
Dzięki wielu cennym doświadczeniom w mojej drodze, zaczynam następny etap. Rozpoczynałem przygodę w Krakowskiej Plazie na stanowiskach sprzedawcy i kierownika sektora. Później otwarcie sklepu Decathlon Ostrobramska łącząc to już z rolą NSL Badmintona i na końcu najbardziej intensywne, kończące się 3 lata w dziale Supply, włącznie z wdrażaniem nowego systemu F&R do Polski i wymagającym sezonem rowerowym, z udziałem 7% oferty lokalnej w obrocie sportu.
 
Dziękuję wszystkim swoim przełożonym, z którymi współpracowałem – dawaliście mi zawsze dużą autonomię oraz wsparcie w realizowaniu kolejnych kroków do mojego profesjonalnego marzenia. Gdyby nie te rozmowy, nie byłoby mnie tutaj – Adam, Mathieu, Piotrek, Asia, Tomek dziękuje !!!
 
Kolejne podziękowania dla całego Supply Team za wszystkie chwile radości jak i cieknącego potu w nierównej walce o dostępność produktów dla naszych klientów! Bycie częścią tej ekipy to była wielka przyjemność, do zobaczenia na kolejnych ścieżkach.
 
I jak to mówią “last but not least”, dziękuję Rafał, Darek F, Darek B za owocną współpracę w dziale handlowym przez ostatnie lata! To był bardzo cenny czas, który ugruntował mnie w kierunku swojego rozwoju.
 
Dziękuję David za umożliwienie mojego transferu z Decathlon Polska do Booster SEA. Thank you Niveditha and Loïc for giving me opportunity to join your team in Singapore.
 
Będę tęsknił, ale dzięki Decathlon zaczyna się dla mnie nowy rozdział w realizacji moich marzeń zawodowych i personalnych. Do zobaczenia Decathlon Polska!
 
Paweł Siępak
 
Z Pawłem współpracowałem jako supply specialist 2 lata – od początku dał się poznać jako osoba ambitna, skoncentrowana na celu, z mocno biznesowym podejściem do zapasu. Talentem Pawła jest niezwykła chłonność nowej wiedzy, którą szybko i skutecznie przekłada na działania. Zorganizowany i nastawiony na cel, z sukcesem wdrożył największy projekt w Supply Team Poland w ostatnich latach – nowy system kalkulacji FnR. Jako lider projektu był podawany jako przykład dla innych krajów wdrażajacych nowy system. 
 
Paweł – dzięki za wkład w wiedzę i umiejętności całego zespołu supply, za challenges w ostatnim roku, kiedy współpracowaliśmy w nowej relacji. Myślę, że każdy z nas nauczył się czegoś nowego, a Twoje szerokorozumiane słuchanie pomogło w finalnym sukcesie rekrutacyjnym. Gratuluję!
 
Adam Szymański
Supply Team Leader Decathlon Poland
 
I am very happy to welcome Pawel to Offer and Supply Team in Booster Asia. With his immense passion for Badminton, with his experience in store and in supply he is bringing great value to the team.

As Pawel is always quoting “I am not just changing my role but changing my life”. I am sure it going to be an amazing and exciting challenge for you.  

The team is waiting to welcome you to Singapore soon. We can’t be more excited for you. 

I am looking forward to working with you. 

Niveditha MEYERS
Supply Chain Manager Customs Zone ( logistic ) – Manager
@

DODAJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

 1. bchojn01 / 1 miesiąc temu

  Gratulacje Paweł! Mega duże wyzwanie przed Tobą! Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

 2. DMALAS03 / 1 miesiąc temu

  WOW Paweł Gratulacje! Piękna przygoda Cię czeka!

 3. ADUSZA53 / 1 miesiąc temu

  Super!!!! Ogromne gratulacje! Będzie Cię brakowało!

 4. MBOKAR01 / 1 miesiąc temu

  Wspaniała wiadomość!!! Gratulacje Paweł! 🙂

 5. WWIKTO01 / 1 miesiąc temu

  செல்லும் வழி!!! Paweł!!! Powodzenia!

 6. MSTEFA06 / 1 miesiąc temu

  Wow! Pawel, gratuacje i powodzenia! Trzymam kciuki